XIII. OLDTIMER BOHEMIA RALLY - FIVA, FIA+YOUNGTIMER

  • 15.9.2022 - 17.9.2022
  • Mladá Boleslav, Česká republika

Mezinárodní RALLY historických vozidel nejvyšší kategorie FIA a FIVA. Přibližně 350 km dlouhá trať je rozdělena do 3 dnů.
Centrem dění celé RALLY je město automobilů Mladá Boleslav.

Jste majitelem historického vozu nebo motorky a chcete zažít něco jiného než jen sraz historických vozidel?

Pak jste zde správně. Můžete si prověřit nejen své schopnosti řízení, ale i vlastnosti svého vozu. Důraz je kladen i na spolujezdce, který je váš navigátor. Oldtimer Bohemia Rally připravila soutěž pravidelnosti, takzvaně setinovou rally. Posádkám rozdáme těsně před startem každého dne itinerář tratě, dle stanoveného průměru své kategorie si musí spočítat svůj jízdní čas. Při naší rally nejde o nejrychlejší vozidla na trati, ale o nejpřesnější dodržení časových průjezdů. Aby byl závod zajímavější, je na každý den připraveno několik speciálních úkolů. Jak měřených testů na setiny sekundy, tak i test ovládání svého vozu, zastavení po určité vzdálenosti nebo zaparkování na určitém místě. Můžete také očekávat i praktické a vědomostní testy.

Připravujeme pro Vás zajímavou trať.

Start a cíl každého dne je v Mladé Boleslavi, cesta vás provede okolím města ale i Českým rájem. Přejezdové časy jsou počítány tak, abyste si mohli prohlédnout krásnou krajinu, kterou během cest potkáte.

Přihlášky najdete na: https://oldtimerrally.cz/prihlaska

Více informací na stránkách:www.oldtimerrally.cz

oldtimer-plakat-2022-01.jpg
oldtimer-plakat-2022-01.jpg

13.5.2022 | jpg, 480.2 KB

03.build.1681380610.jpg
04.build.1681380610.jpg